Real Madridi ia vë çmimin Hazardit

Real Madridi ka vendosur të ndajë rrugët me sulmuesin, Eden Hazard, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Që nga ardhja e belgut në ‘Santiago Bernabeu’, ai nuk arriti të tregoj paraqitje aq të mirë, gjersa pritshmëria për të ishte e lartë. Sipas raportimit të ‘Marcas’, thuhet se ‘Los Blancos’ nuk e shohin me 30 vjeçarin në planet e tyre dhe do ta largojnë gjatë kësaj vere. Reali është duke menduar të përfitoj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker