Arsenali i shënon dy gola të shpejtë West Bromit

Arsenali dhe West Bromi po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 35-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Emirates Stadium’ në Londër, skuadra e Arsenalit i ka shënuar dy gola të shpejtë. Për rezultatin 1-0 ka realizuar Emile Smith Rowe në minutën e 29’, kurse për shifrat 2-0 shënoi Nicolas Pepe në minutën e 45’. Më poshtë keni të dy golat e realizuar nga…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker