Befasi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, ja kush ka shënuar autogol

Prishtina dhe Feronikeli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 34-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet, skuadra e Feronikelit e ka barazuar rezultatin në minutën e 18’. Golin për mysafirët e ka realizuar portieri i Prishtinës, Ardit Nika, i cili gabimisht shënoi autogol./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker