Me rezultate befasuese përfundojnë 45 minutat e parë në pesë ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll

Kanë përfunduar 45 minutat e parë në pesë ndeshjet e elitës së futbollit kosovar që po zhvillohen në kuadër të javës së 34-të, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas pjesës së parë, Drita dhe Ballkanit po luajnë baras me rezultat 1-1. Golin për gjilanasit e ka realizuar Xhevdet Shabani në minutën e 18’, kurse për mysafirët ka shënuar Ermal Krasniqi në minutën e 45′. Prishtina dhe Feronikeli po luajnë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker