Hashani ‘godet’ ashpër Munishin: Ismeti e lëshoi bajrakun, më dikë lepër e më dikë ujk

Trajneri dhe analisti i njohur kosovar, Erdin Hashani, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Sporti Total’ në KTV, ku ka diskutuar për xhiron e 34-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjatë analizës së ndeshjes mes Trepçës’ 89 dhe Gjilanit që përfundoi me rezultat 2-1 në të mirë të ‘minatorëve’, Hashani, e ka ‘goditur’ ashpër trajnerin Ismet Munishin, i cili javën e kaluar tha se ata…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker