Milani e ‘shkatërron’ Juventusin dhe e largon nga zona Champions

Skuadra e Milanit ka shënuar një fitore jashtëzakonisht të rëndësishme në udhëtim te Juventusi, në duelin e vlefshëm për javën e 35-të në Serie A, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Rosonerët’ e kanë demoluar ‘Zonjën e Vjetër’, duke e mposhtur me rezultat 0-3, në takimin e zhvilluar në ‘Allianz Stadium’ në Torino. Golat për mysafirët i realizuan Brahim Diaz (45+1’), Ante Rebic (78’) dhe Fikayo Tomori (82’).

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker