Nuk e shfrytëzoi barazimin mes Atleticos dhe Barcelonës, Reali ndalet në shtëpi ndaj Sevilla

Real Madridi ka barazuar në shtëpi ndaj Sevillës me rezultat 2-2 në kuadër të javës 35-të në La Liga. Ishte minuta e 12-të, kur Los Blancos tundën rrjetën për herë të parë me anë të Karim Benzemas, por ajo u anulua për pozitë jashtë loje nga VAR-i. Por, Sevilla arriti të kalojë e para në epërsi me golin e Fernandos në minutën e 22-të, nga një asistim i Ivan Rakitic. Në 45 minutat e dytë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker