Zymer Bytyqi e zgjedh Kosovën

Zymer Bytyqi ka zgjedhur përfundimisht që ta përfaqësojë Kosovën. 24-vjeçari ka treguar se ka vendosur qysh moti që të luajë për Kosovën, pasi për të i rrah zemra më së shumti. “Së pari kam shumë respekt për Kombëtaret e interesuara për mua (Norvegjia dhe Shqipëria), por kam pasur kontakte me trajnerin Bernard Challandes dhe menaxherin Bajram Shala, ku kemi folur mirë dhe bisedat ishin shumë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker