100 milionë për Capon dhe Ardian Bujupin

 

“Andiamo” një nga hitet e verës së vitit 2017, ishte bashkëpunimi i parë i artistëve të njohur të estradës, Capital T dhe Ardian Bujupi.

Ky projekt muzikor deri tani ka arritur që të grumbullojë mbi 100 milionë klikime në Youtube.

Për suksesin e këngës ritmike “Andiamo”, Ardiani bërë një postim në InstaStory, e më pas e ka ripostuar edhe Capital T në profilin e tij në Instagram.

Kënga “Andiamo” u publikua më 28 korrik të vitit 2017./21Media

The post 100 milionë për Capon dhe Ardian Bujupin appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker