Bëhet viral reagimi epik i Guardiolas në momentin kur futbollistin i Chelseas driblon Mendin

Manchester City dhe Chelsea u përballen të shtunën në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit anglez, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Fitore arritën londinezët që mposhtën ‘qytetarët’ me rezultat 1-2, duke ia prishur mundësinë për tu shpallur kampion. Përveç rrjedhës së ndeshjes, ajo çka ra në sy në këtë takim ishte edhe një reagim epik i Pep Guardiolas në momentin kur lojtari i Chelseat, James…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker