Gecaj për Kurtin: Edhe kur e kalli Kosovën në flakë nuk i kishte “letrat” e dialogut

Gecaj ka thënë se Kurti po ankohet se nuk i ka “letrat” e dialogut, por a bie kjo që se nuk i kishte “letrat” dhe nuk dinte për rrjedhën e dialogut as atëherë kur e kalli Kosovën flakë.

“Kryeministri Kurti ankohet se nuk i ka ‘letrat’ e dialogut. A i bie kjo se nuk i kishte ‘letrat’ dhe nuk dinte për rrjedhën e dialogut as atëherë kur e kalli Kosovën flakë.Pra, bëri kundërshtim ‘paushall’ populist, duke manipuluar e instrumentalizuar një çështje mjaft delikate e të rëndësishme vetëm për të ardhur në pushtet”, ka shkruar ai Facebook./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!