Juventusi nuk mund ta paguajë Ronaldon pa Ligën e Kampionëve

Juventusi është duke luftuar për një vend në Ligën e Kampionëve dhe rrezikon humbjen e Cristiano Ronaldos në rast se nuk e siguron një vend në top-katërshe. Pas humbjes nga Milani, Zonja e Vjetër pozicionohet në vend të pestë në renditje, me një pikë prapa Napolit që mban vendin e katërt. Pa pjesëmarrje në garën prestigjioze, të hyrat e Juves do të zvogëlohen dukshëm, ashtu që – sipas…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker