Kryetari i komunës së Klinës viziton skuadrën e Dukagjinit në stërvitje para finales ndaj Llapit

Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj, pasditen e së hënës i ka vizituar në stërvitjen futbollistët e Dukagjinit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Elezaj përcolli nga afër seancën stërvitore të lojtarëve të klubit klinas, që të mërkurën do të takohen me Llapin në finalen e Kupës së Kosovës. I pari i komunës së Klinës përmes një postimi në rrjetin social facebook ka shkruar se futbollistët dhe stafi i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker