Një komentues drejtuar Munishit: “Shumë herë po i han fjalët e tua”, kjo është përgjigjja epike e teknikut prishtinas

Ismet Munishi është padyshim njëri nder trajnerët më karizmatik në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tekniku prishtinas është pothuajse çdo ditë pjesë mediat vendore për deklaratat e tija që bëjnë bujë në opinionin sportiv në Kosovë. E një deklaratë e tij ku i quajti të poshtër tifozët e Arsenalit, u komentua shumë në rrjetet sociale dhe bëri që Munishi të reagoj dhe të kërkoj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker