Publikohet programi i plotë i qeverisë Kurti

Këtë, qeveria e ka bërë përmes një komunikate dërguar mediave, shkruan Rahoveci INFO.

Programi qeverisës i qeverisë Kurti  u miratua të premten që lamë pas në mbledhjen e mbajtur.

Më poshtë keni Programin Qeverisës dhe Programin Legjislativ:

Programi-i-Qeverise-se-Kosoves-2021-2025.pdf

Programi-Legjislativ-për-vitin-2021-2.pdf

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!