Barcelona rikthen epërsinë ndaj Levantes

Levante dhe Barcelona po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 36-të në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Ciutat de València’, blaugranët e kanë rikthyer epërsinë 2-3 në minutën e 64’ Golin e tretë për katalunasit e ka realizuar Ousmane Dembele./Gazeta Rahoveci INFO/ Dembele scores for Barcelona. 2-3. pic.twitter.com/pCTjs3jNSc — B/R Goal (@br_goal) May…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker