Drejtori i AKI-së shkon në komisionin për mbikëqyrjen e kësaj agjencie

Deri tash në sallën e takimit ndodhet Ajeti, deputetetja Ganimete Musliu dhe deputeti Dimal Basha, derisa kanë filluar të vijnë edhe deputetët e tjerë.

Takimi do të jetë i mbyllur për media, ndërsa në fund pritet të ketë konferencë për media.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!