Dukagjini apo Llapi? Ja kush është favorit sipas bastoreve

Dukagjini dhe Llapi do ta luajnë sonte finalen e Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Edhe klinasit, por edhe llapjanët do të kërkojnë të shkruajnë histori, pasi asnjëherë nuk e kanë fituar trofeun e dytë më të rëndësishëm në vendin tonë. Finalja e madhe ndërmjet Dukagjinit dhe Llapit nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker