Ja ku do ta shikojnë ‘Hithat’ finalen e Kupës së Kosovës

Sonte do të zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në finale do të takohen Llapi dhe Dukagjini. Ky ballafaqim nisë nga ora 18:00 dhe luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Finalja mes llapjanëve dhe klinasve do të zhvillohet pa praninë e publikut për shkak të masave anti-covid. Mirëpo tifozët e skuadrës së Dukagjinit ‘Hithat’ kanë njoftuar se ndeshjen më…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker