Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Rahovec, shuma e parave që vodhën hajnat

Mbrëmë në fshatin Radoste të Rahovecit, persona të panjohur kanë kryer vjedhje në një shtëpi, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit, ankuesi ka deklaruar se në shtëpinë e babait të tij, persona të panjohur, kanë depërtuar me forcë dhe kanë vjedhur 13 mijë franga.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker