KF Llapi fal Bajramin, merr Kupën në xhami

Skuadra e Llapit të mërkurën mbrëma arriti të fitoj Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Llapjanët u shpallën kampion për herë të parë nduke mposhtur Dukagjinin, pas ekzekutimit të penalltive. Sot i gjithë klubi i Llapit, në krye me trajnerin Tahir Batatina, kanë falur Bajramin në xhaminë ‘Dëshmoret e Kombit’ dhe kanë pasur me vete trofeun e fituar. Kujtojmë nqë pas kësaj fitore Llapi do të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker