Përfundon takimi në ‘Fadil Vokrri’, ndeshja shkon në penallti

Kanë përfunduar edhe vazhdime dy herë nga 15 minuta në finalen e Kupës së Kosovës që po zhvillohet ndërmjet Dukagjinit dhe Llapit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1 dhe fituesin e Kupës së Kosovës do ta përcaktojnë penalltitë. Në vazhdime Dukagjini kaloi në avantazh në minutën e 113’ me anë të Altin Merlakut, kurse për Llapin rezultatin 1-1 e barazoi Elvis…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker