Behgjet Pacolli uron Llapin për triumfin në Kupën e Kosovës

Llapi ka arritur të shpallen kampion në Kupën e Kosovës për herë të parë në histori të klubit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Llapjanët mposhtën Dukagjinin e Klinës në finale pas ekzekutimit të penalltive. Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka uruar skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina. Ai me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook ka uruar klubin si dhe ka kritiuar…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker