Cila është dhurata më e madhe që ka marrë Fero?

 

Reperi Fero, ka postuar një fotografi së bashku me vajzën e tij Ninën.

”Dhurata më e madhe që kam marrë ndonjëherë është vajza ime”, ka shkruar reperi krahas fotografisë që ka postuar në instagram.

Ndërkaq, Fero është kujdesur që të mos e shfaq fytyrën e vajzës së tij.

Kujtojmë që, reperi Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli janë bërë prindër për herë të parë më 24 prill të këtij viti./21Media

The post Cila është dhurata më e madhe që ka marrë Fero? appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker