6 futbolliste shqiptare mbeten pa ndjenja në fushë, trajneri tregon gjendjen e tyre

Pas ngjarjes në Kamzë, ku disa vajza të ekipit të Bilisht-Sport, përfunduan në spital pas një gjende të fikëti, trajneri i skuadrës juglindore, Thanas Gjata ka treguar gjendjen e lojtareve të tij. Për “Panorama Sport”, tekniku Gjata ka treguar që vajzat tani janë në gjendje të mirë dhe ndodhen rrugës për në shtëpi, pasi fillimisht u shtruan në spital.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker