David Luiz vendos përfundimisht për të ardhmen e tij

Mbrojtësi brazilian, David Luiz, ka vendosur të largohet nga Arsenali në fund të sezonit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. 34 vjeçari ka bërë 30 paraqitje në ‘Emirates Stadium’ në të gjitha garat me londinezët. Kontrata e tij skadon në fund të këtij sezoni dhe klubi nuk do t’i ofrojë zgjatjen pasi vendimi i lojtarit është përfundimtar. Kujtojmë që David Luiz u transferua nga Chelsea tek Arsenali në qershor…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker