Delegohen gjyqtarët e javës së 35-të në Superligë

Java e 35-të në Superligën e Kosovës do të luhet të dielën, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Vëmendje merr përballja mes Gjilanit dhe Prishtinës, pasi skuadra nga kryeqyteti mund të shpallet kampione e këtij edicioni. Gjyqtar i kësaj ndeshje, e cila do të luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan në ora 15:00, është caktuar Gramos Shala. Me poshtë gjeni delegimin e gjyqtarëve për të gjitha duelet e kësaj ajve.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker