Steven Gerrard arrinë të fitoj titullin e parë si trajner

Steven Gerrard ka fituar titullin e parë si trajner me Rangers, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pa as edhe një humbje të vetme skuadra e Rangers ka marrë sot titullin në shtëpi, për herë të parë pas dhjetë vitesh. Rangers mbylli sezonin në vendin e parë në Premierligën skoceze me 102 pikë, gjithsejt 32 fitore dhe gjashtë barazime./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker