Zyrtare: Ibrahimovic do të mungoj në Kampionatin Evropian, kjo është arsyeja

Sulmuesi veteran, Zlatan Ibrahimovic, ka vendosur të mos luaj në Kampionatin Evropian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. 39 vjeçari ka pësuar një lëndim në gju në ndeshjen mes Milanit dhe Juventusit. Sipas raportimit të gazetarit, Fabrizio Romano, kombëtarja suedeze ka vendosur të mos e ftoj për Kampionatin Evropian. 39 vjeçari është duke vazhduar rikupërimin e tij dhe nuk do të paraqitet as për Milanin në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker