Chelsea – Leicester City, formacionet zyrtare

Chelsea dhe Leicester City takohen sot në kuadër të finalës në FA Cup, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja do të luhet në stadiumin ‘Wembley’, me fillim nga ora 18:15. Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi. Me poshtë gjeni 11-shet startuese./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker