Drita uron Malishevën dhe Ulpianën pas inkuadrimit në Superligë

Ulpiana dhe Malisheva janë dy skuadrat që nga edicioni i radhës do të luajnë në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Malisheva arriti të zë vendin e parë në Grupin A në Ligën e Parë, kurse Ulpiana në Grupin B. Mirëseardhje në Superligë këtyre dy ekipeve u ka uruar edhe Drita.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker