Këto janë skuadrat që do të luajnë në barazh

Dukagjini dhe Flamurtari kanë siguruar barazhin pas fitoreve të sotme, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Dukagjini zuri vendin e dytë në Grupin A në Ligën e Parë, kurse Flamurtari në Grupin B. Fituesi i kësaj ndeshje do të përballet me skuadrën e cila do të mbetet në barazh në Superligë. Kujtojmë Malisheva dhe Ulpiana janë dy ekipet që do të garojnë në Superligë nga sezoni i ardhshëm./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker