Nesër në seancë të jashtëzakonshme prezantohet programi i Qeverisë

Kjo seancë pritet të nis nesër nga ora 10:00.

“Prezantimi i Programit të Qeverisë së Republikës së Kosovës për vitet 2021-2025”.

“Gjatë kohëzgjatjes së seancës, mediat mund të qëndrojnë në ballkonin e sallës plenare, konform Rregullores për rendin dhe qasjen e mediave dhe të publikut në punën e Kuvendit”. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!