Shënohet goli i parë në ndeshjen Juventus – Inter

Juventusi dhe Interi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 37-të në Serie A, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në Torino, vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 24-të. Për ‘Zonjën e Vjetër’ ka shënuar Cristiano Ronaldo, i cili dështoi nga pika e bardhë, por arriti te realizoi nga topi i kthyer. Me poshtë keni pamje nga goli./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker