Zekrija Ramadani flet pasi u shpall kampion me Prishtinën, ja kujt ia dedikon titullin

Skuadra e Prishtinës e ka mposhtur në udhëtim Gjilanin me rezultat 1-2 dhe një xhiro pa përfunduar kampionati është shpallur kampione e Kosovës për sezonin 2020/2021, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky titull i kryeqytetasve ka ardhur pas 8 viteve pritje, derisa është i 11-ti në histori të klubit. Pas ndeshjes me Gjilanin ka folur trajneri i ‘bardheklatërve’, Zekrija Ramadani, i cili ka thënë se ky trofe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker