Agim Ademi uron Prishtinën për titullin kampion dhe Llapin për fitimin e Kupës së Kosovës

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, e ka uruar klubin e Prishtinës pas shpalljes kampion dhe klubin e Llapit pas triumfit në Kupën e Kosovës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. I pari i shtëpisë së futbollit në vendin tonë përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook ka shkruar se ky edicion me formatin e 10 ekipeve ka sjellur ngritje të cilësisë dhe rivalitet më të madh në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker