Athletico Madridi marshon drejtë titullit – Reali e ndjekë pas, kurse Barcelona ‘mbytë’ shpresën e vogël që e kishte

Athletico Madridi ka marshuar drejtë titullit kampion në elitën e futbollit spanjoll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të drejtuarit e Diego Sieones kanë triumfuar më përmbysje rezultati nga 1-0 në 1-2 ndaj Osasunas dhe janë dy pikë larg shpalljes kampion në La Liga, ku kanë mbetur vetëm edhe një xhiro deri në përfundim të kampionatit. Athleticon e ndjekë pas Real Madridi që ka fituar në udhëtim te…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker