Qesharake: Zëdhënësja e Arbërisë ia “vjedh” Kupën Llapit, reagojnë policia

Zëdhënësja e Arbërisë, Besarta Gashi është bërë hit në rrjetet sociale. Besarta Gashi në një video qesharake shihet duke hyrë në zyrat e klubit llapjan në një mënyrë duke e “vjedhur” atë. Pas reagimit të kësaj të fundit, disa policë që ishin prezentë aty reaguan duke e ndalur Gashin. Ndryshe, Arbëria dhe Llapi u ndeshën sot në Podujevë në takimin që përfundoi 3-2 për skuadrën nga Dobraja e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker