Formacionet zyrtare: Lazio – Torino, ky është vendimi për Muriqin dhe Vojvodën

Lazio dhe Torino takohen sot në kuadër të xhiros së 25-të në Serie A, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja luhet në stadiumin olimpik në Romë, me fillim nga ora 20:30. Tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi. Në radhët e Lazios, ndeshjen nga minuta e parë do ta nisë sulmuesi e kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Kurse në bankë rezervë tek Torino është lënë Mërgim…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker