Pse fitorja e Atalantas ndaj Milanit është shumë e rëndësishme?

Atalanta e ka siguruar një vend në Ligën e Kampionëve, por nuk është e drejtë të thuhet se rezultati në ndeshjen e fundit është i parëndësishëm, pasi ekziston një ndryshim i madh midis të dytit, të tretit dhe të katërtit. Dy vendet e mbetura për në Ligën e Kampionëve do të synohen mes Milanit, Napolit dhe Juventusit. Rossonerët kanë ndeshjen e tyre të fundit në Bergamo dhe në teori rezultati është…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker