Chelsea dyfishon epërsinë ndaj Leicesterit

Chelsea dhe Leicester City po luajnë aktualisht duelin e vlefshëm për javën e 37-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’, skuadra e Chelseas e ka dyfishuar epërsinë 2-0 në minutën e 66’. Golin e dytë për londinezët e ka realizuar Jorginho./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker