Kështu e komenton Xhaka rikthimin potencial në Bundesligë

Mesfushori kosovar, Granit Xhaka ka thënë se ai do të dëshironte të qëndronte në Londër pavarësisht se thashethemet e lidhin atë me një kalim në Bundeligën Gjermane. Xhaka ka mbyllur spekulimet se ai mund të largohet nga Arsenali dhe të rikthehet të Borussia Monchengladbach, me kapitenin e Zvicrës që insiston që ai është shumë i lumtur në “Emirates Stadium”. Mesfushori i Gunners ishte transferuar…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker