Përfundon ndeshja mes Chelseas dhe Leicesterit, buzëqeshë Liverpooli

Skuadra e Chelseas ka shënuar një fitore jashtëzakonisht të madhe ndaj Leicesterit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Londinezët’ e kanë mposhtur Leicesterin me rezultat 2-1, në takimin e vlefshëm për xhiron e 37-të në Premierligë. Në sfidën e zhvilluar në stadiumin ‘Stamford Bridge’, golat për vendasit i realizuan Antonio Rudiger (47’) dhe Jorginho (66’), kurse për mysafirët shënoi Kelechi Iheanacho (76’).

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker