Tottenham rrezikon Europën, humbet nga Aston Villa

Aston Villa ia ka komplikuar teje mase Tottenhamit kualifikimin në ligat europiane pasi që e ka mundur në Londër me rezultat 1-2. Bergwijn shënoi golin e parë por Aston Villa barazoi me një autogol të Reguillon dhe kaluan në epërsi me Watkins. Të tria golat u shënuan në pjesën e parë Tottenhami ka bërë një hap fallcë duke lënë kualifikimin në Europë për në ndeshjen e fundit të Premier Ligës që e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker