Zhbllokohet ndeshja mes Chelseas dhe Leicesterit

Chelsea dhe Leicester City po luajnë aktualisht duelin e vlefshëm për javën e 37-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e 47’. Golin për vendasit e ka realizuar Antonio Rudiger./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker