​Të shtunën hapet “Alianz Arena” për tifozë, ky do të jetë numri i lejuar i tifozëve

Rreth 250 spektatorë do të jenë të pranishëm në “Allianz Arena” në ndeshjen e fundit të Bayerni për këtë edicion. Numri i madh i momenteve të paharrueshme thjesht nuk meritonte një atmosferë fantazmë. Mbi të gjitha, Bayern Munich jo vetëm që do t’i jep lamtumirën e fundit të shtunën trajnerit të suksesshëm Hansi Flick dhe lojtarëve David Alaba dhe Jerome Boateng. Trofeu i kampionatit jepet…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker