Besnik Qaka: A je e lumtur ti qysh je kon me mu…?!

 

Grupi i njohur muzikor, NRG Band së shpejti do të publikojë projektin e radhës. Kështu ka bërë të ditur sot këngëtari Besnik Qaka përmes një postimi, shkruan Rahovci.info.tv

Në instagram, ku numëron 31 mijë e 400 ndjekës, artisti ka publikuar edhe një video, krahas së cilës ka lënë edhe një shkrim.

A je e lumtur ti qysh je kon me mu…?! #soon #nrgband“, ka shkruar Qaka në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka)

Besnik Qaka është këngëtar dhe autor i njohur këngësh, i cili këndon kryesisht në zhanrin pop./21Media

The post Besnik Qaka: A je e lumtur ti qysh je kon me mu…?! appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker