Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në Superligë

Sezoni 2020-2021 në elitën e futbollit vendor do të përfundoj të dielën, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të enjten është bërë edhe delegimi i gjyqtarëve për këto ndeshje, të cilat luhen me fillim nga ora 15:00. Në ndeshjen mes Prishtinës dhe Ballkanit, drejtësinë do ta ndaj gjyqtari, Mervan Bejtullahu, me ndihmësit Alban Ejupi, Gzim Mehmeti dhe gjyqtar i katërt Valbon Hoxha. Në Gjilan…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker