Liverpooli e mposhtë Burnleyn dhe futet në zonën Champions

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar një fitore jashtëzakonisht të rëndësishme ndaj Brunleyt dhe ka bërë një hap të madh drejtë kualifikimit në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshme, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘The Reds’ kanë triumfuar në udhëtim te Burnley me rezultat 0-3, në takimin e vlefshëm për xhiron e 37-të në Premierligë. Golat për ekipin e drejtuar nga Jurgen Klopp i realizuan Roberto…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker