Shënohet goli i dytë në takimin mes Burnleyt dhe Liverpoolit

Burnley dhe Liverpooli po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 37-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Liverpooli e ka dyfishuar rezultatin 0-2 në minutën e 52’ të takimit. Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka realizuar mbrojtësi, Nathaniel Phillips, i cili shënoi me kokë./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker